Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Piaski - Villa na Piaskach

82-120 Piaski ul. Słoneczna

667-107-777

Serdecznie zapraszamy do nowopowstałej Villi Piaski, położonej w wyjątkowym miejscu z bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Zapraszamy do naszych pokoi gościnnych wyposażonych w łazienkę, TV, dostęp do internetu oraz aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. Posiadamy także pokoje z pełnymi aneksami kuchennymi. Większość pokoi posiada duże przestronne tarasy oraz balkony z przepięknym widokiem na Zalew Wiślany. W naszej ofercie proponujemy także

Piaski - Villa na Piaskach